foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

793-777-713
biuro@kuzniatalentow.org
Kontakt:Zespół fundacji tworzą ludzie, którzy z pasją i oddaniem poświęcają swój czas, aby działać na rzecz dzieci i młodzieży – rozwijać w nich chęć zarówno do nauki jak i ciekawość w poznawaniu otaczającego świata. Uczą przy tym jak dbać i chronić środowisko oraz żyć w zgodzie z naturą. Wolontariusze pracując z dziećmi i młodzieżą, często pochodzącą z różnych środowisk starają się niwelować bariery i różnice społeczne, uczą poszanowania, zrozumienia i wzajemnej współpracy w grupie. Krzewią postawy patriotyczne i pomagają wychowankom rozwijać zainteresowania, a także spełniać marzenia.

Marek Leśniak – prezes i założyciel fundacji Kuźnia Talentów, przedsiębiorca. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale filologicznym oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Nauczyciel z wieloletnim stażem w zakresie nauczania j. angielskiego oraz prowadzenia szkoły językowej. Koordynator i specjalista ds. zarządzania projektami finansowanymi z funduszy UE, ekspert RPO woj. wielkopolskiego, lubelskiego i opolskiego oraz POWER. Aktualnie zajmuje się rozwijaniem fundacji i prowadzeniem firmy szkoleniowej. 

Grzegorz Kocot – wolontariusz fundacji Kuźnia Talentów, koordynator projektu dofinansowanego z programu FIO oraz województwa małopolskiego pn: „kierunek Rozwój”. Od początku pracy zawodowej związany z branżą szkoleniowo-edukacyjną, koordynowaniem i zarządzaniem projektami, oraz administracją publiczną. Ukończył studia na wydziale politologii w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie koordynuje projekty finansowane ze środków krajowych, jak również zajmuje się pozyskiwaniem środków z funduszy strukturalnych UE. Prywatnie ceni towarzystwo ludzi oraz kotów, a zainteresowania naukowe skupia na pogłębianiu wiedzy z zakresu funkcjonowania systemu demokracji w szeroko pojętym samorządzie lokalnym.

Anna Górska – wolontariusz w fundacji Kuźnia Talentów w projekcie pn: „kierunek Rozwój”, asystent projektu dofinansowanego z programu  FIO oraz województwa małopolskiego pn: „kierunek Rozwój”. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale polonistyki. Zawodowo zajmuje się obsługą logistyczną projektów współfinansowanych z EFS, a także pozyskiwaniem środków z UE na ciekawe inicjatywy szkoleniowe. Prywatnie pasjonatka dalekich i bliskich wypraw z plecakiem, uzależniona od reportażu literackiego i książek podróżniczych. Ceni współpracę i kontakt z ludźmi. Nie boi się nowych wyzwań.  

Pracę fundacji Kuźnia Talentów od początku jej powstania wspierają również inni wolontariusze, którzy nie szczędzą swego czasu i sił, aby aktywnie działać na rzecz innych. 

 

 

 

 

Strona internetowa Fundacji Kuźnia Talentów dofinansowana ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz Województwa Małopolskiego

 

Projekt „kierunek ROZWÓJ” dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz Województwa Małopolskiego